Brouwerij Verhofstede Pink Gin 50cl

Special Price € 20,21 Regular Price € 26,95
Op voorraad
GF Code
GF1000992

Bloemige kruidigheid en een vleugje kersenzoetheid gaan perfect samen in deze gin

▼ Merk
Brouwerij Verhofstede
EAN
5425031930259
Inhoud
50cl
Alcoholgehalte
38%
Weight (kg)
1.310000
Land van herkomst
België
▼ Smaakprofiel
Floraal, Kruidige, Zoete

Omschrijving

Brouwerij Verhofstede Pink Gin

De geschiedenis van Brouwerij Verhofstede gaat terug tot 1885, en Stefanie De Jaegher (die later trouwde met Julien Verhofstede). Aanvankelijk werd er bier gebrouwen, maar in de jaren 60 kwam er een verschuiving naar sterke drank. Nu met meer dan 130 jaar ervaring en vier generaties van dezelfde familie blijven ze een reeks heerlijke drankjes creëren.

Om hun Pink Gin te creëren, gebruikt Verhofstede twee van hun andere producten en combineert ze perfect met elkaar. Hun Edelweiss Gin gaat perfect samen met hun Cherry Likeur.

Het resultaat is een perfect uitgebalanceerde gin. De Edelweiss-gin geeft zijn bloemige kruidigheid, terwijl de kersenlikeur een zachte zoetheid en kersenaroma's toevoegt, evenals de heerlijke blozende roze kleur.

Lees meer over Brouwerij Verhofstede

Perfect Serve

Heerlijk geserveerd met een neutrale tonic zoals The Artisan Drinks Co's London of Skinny tonic. Neem een ​​groot glas gevuld met ijs en voeg 50 ml gin toe. Giet er voorzichtig 150 - 200 ml van je gekozen tonic over en roer voorzichtig. Garneer met een in plakjes gesneden aardbei en wat verse muntblaadjes.

Meer van dit merk